tulkaa kertoo rehellisesti teidän oikee sukupuoli ja seksuaalisuus tai se mitä luulette olevanne ja sit et mitä sukupuolta ja seksuaalisuutta haluaisitte olla. Voi sanoa samatkin jos se on oikeesti niin et oot se mitä haluisitkin olla, se on just hyvä juttu. Keksin vaa tälläsen idean ja haluisin kuulla mitä ootte ja varsinki et mitä haluaisitte olla.
Oon ehkä panseksuaali ja genderfluid ja haluisin täl hetkel olla homo poika.
oon non-binary ja lesbian :D
en tiiä mikä oon tai mikä haluisin olla 😅
Oon cis-tyttö enkä tiiä seksuaalisuutta (omni tai neptunic ja harmaaromanttinen?? EHKÄ). Haluisin olla tyttö ja seksuaalisuudella ei oo välii kunhan oisin varma siit.
Mä oon cistyttö mutta mulle sukupuoli ei oo niin tärkee tai siis ei oo väliä onko joku kiva tyyppi tyttö, poika, trans, genderfluid, agender jne. Mä haluun sit olla sen kaveri jne jne mutta sitten seksuaalisuus… se onkin vähän monimutkaisempi. Olin ennen bi ja vuoden päästä olin pan yhen vuoden mut nyt en oo ihastunut keneenkään yli puoleen vuoteen niin aloin ajatella et oon aseksuaali mut sitte jotku tytöt oli vaa niin ihania että voisin ihastua niihin ni ajattelin et oisin lesbo sit taas ihan tutut pojat oli söpöjä ja site mietin olevani hetero… Haluisin olla pan tyttö ja siinäpä se oli kiitos jos luit mun tylsän tekstin🏳️🌈🏳️⚧️😃