Siirry sisältöön
ei kukaan välitä

Ainoo ihminen joka välittää musta on mun kuoleva äiti.

Mä en tiedä miksi en vaan [Osa tekstistä poistettu.] kun se on poissa.

MLL Nuortennetin ylläpito

Hei ei kukaan välitä,

Kiitos viestistäsi. Asia, josta kirjoitit, on sellainen, että haluamme tarjota sinulle aikuisen tukea. Viestisi on siirretty kokonaisuudessaan myös ”Päivystäjä mukana keskustelussa” -keskustelualueelle. Lasten ja nuorten puhelimen päivystäjät osallistuvat kyseisellä keskustelupalstalla keskusteluun. Kun päivystäjä vastaa viestiisi, julkaisemme myös viestisi tai osan siitä. Tekstisi saatetaan julkaista ajoittain hitaammin kuin muilla keskustelualueilla.

Jos haluat, voit myös olla yhteydessä Lasten ja nuorten puhelimeen (116 111) tai chattiin https://www.nuortennetti.fi/apua-ja-tukea/lasten-ja-nuorten-puhelin/.

Lämpimin terveisin,
MLL Nuortennetin ylläpito

O[osa nimimerkistä poistettu]

Moi
kaikki ihmiset on tärkeitä ja aina voi laittaa
kädet ristiin ja rukoilla ja minä voin sanoa esim sinulle nyt ystävänä hyvää syksyä.

O[osa nimimerkistä poistettu]

Moi
en tiedä jos toiset ihmiset ympärilläsi on vähän kodissasi liian väsyneitä jos ei vaikka ole joskus nukkunut kunnolla että siksi vaikka kärttyilee mutta ihania syysvärejä
syksyysi

lemme help

oh noo…

kyllämusta tuntuu että joku välittää susta mutta ei vaan osaa näyttää sitä sillain. Onks sulla kavereita?
[Osa tekstistä poistettu – emme julkaise henkilötietoja.]  mulla on muutama kaverikin jotka osais hyvin auttaa tässä! (moi tän viestin tarkastaja älä pliisdelettaa tota numeroa! haluun et se tulee puhuun jos itse haluaa)

tsemppiä <33

Vastaa aiheeseen: ei kukaan välitä

Olethan kohtelias ja kunnioitat muita keskustelijoita. Viestit tarkistetaan ennen julkaisua.


Back to top