Siirry sisältöön
07🏳️‍⚧️

Oon 17v (18 parin kuukauden päästä) sateenkaarinuori (panseksuaali & muunsukupuolinen).
Pidän lukemisesta, musiikin kuuntelemisesta sekä kotona olemisesta.
Tällä hetkellä yksiä isoimmista kiinnostuksen kohteistani ovat visual kei, vocaloid, anime, project sekai, d4dj, good omens, dragonlance sekä httyd (näin koulutat lohikäärmeesi) :3
Tämän hetkiset suosikki bändit/artistit ovat Lyrica (vkei bändi), Måneskin, Wonderlandxshowtime sekä Dimash Qudaibergen!
Jos Discordin laittaminen on sallittua täällä, niin se on [osa tekstistä moderoitu – emme julkaise henkilötietoja]eli siellä voi kans tulla juttelemaan!
Ajatelin vain kokeilla onneani tuon Discordin kanssa lol

Usva

Moi! Oon 14-16v (tarkkaa ikää en halua kertoa) myös sateenkaarinuori, (pan ja musu, ainakin niin tällä hetkellä ajattelen koska sukupuoli vähän hakusessa vielä :’)) Tykkään lukee myös! Minkälaisia kirjoja sä luet?
Mun musiikkimaku on tosi laaja, mut suosikkiartisti tällä hetkellä on Billie Eilish. Måneskin on kyl tosi hyvä bändi, vaikka en kuuntelekaan sitä niin paljoa. Mikä on sun lempibiisi Måneskinilta, voisin kuunnella?

07🏳️‍⚧️

Moi Usva!
Luen itse eniten fantasiakirjoja, suosikkejani ovat DragonLance kronikat!
Måneskinilta suosikki biisejäni ovat varmaan La paura del buio, Gossip ja Mark chapman <3

j

moi kaikki oon tyhmä ja oon teini xd lolloololo

D [nimimerkkiä muutettu]

hei! oon tämmönen 09 sateenkaarilapsi
(trans poika, homo, asexual)
tykkään lukee soturikissoja ja muuta fantasiaa. Rakastan metallia ja muutenki musiikkia yli kaiken!

miuun saa tutustua [osa viestistä poistettu]
Vocaloid ja anime on top 1 juttu mun elämäsä. Rakastan tehä cosseja ja fursoonatkin on hauskoja!

Vastaa aiheeseen: Kavereita tai muuten vaan juttuseuraa?

Olethan kohtelias ja kunnioitat muita keskustelijoita. Viestit tarkistetaan ennen julkaisua.


Back to top