Siirry sisältöön

Miten ehottaa kumppanil et haluis ’edetä pitemmälle’ yk what I mean

EnKeksiMtn-lol

Elisiiis- mulla on nyt tähän mennessä ollu elämäni aikana kaks tyttöystävää (toinen näistä nykynen) ja sit muutama säätö-
ite oon sellanen ihminen joka tykkää aika nopeesti edetä pussailemaan ja muuhun tms (en kylläkää oo vielä toistaseks kenenkään kanssa sillee pannu tms ja haluisin mahollisesti kokeilla ja tuntuu et oisin valmis sellaseen-) mut tosi usein tuntuu ettei se toinen oikeen oo yhtälailla ’valmis/välttämättä halukas tekemään mtn’ kun mä- en meinaa millään tasolla että pitäis sinäänsä olla mut haluisin itse edetä ja pelottaa että tulisin torjutuks asian suhteen sillee et asioista tulis outoja tai pahimmillaan aiheuttaisin mun kumppanille ahistusta (yksi syistä miksi tulin jätetyksi edellisen tyttöystävän toimesta oli kai tää jos oon yhtään käsittänyt oikein.)

En todellakaan haluais et aiheuttasin kellekkään mtn paineita asian suhteen mut tuntuu siltä et vaan kaipaan sellasta kunnollista fyysistä kontaktia, mut päädyn aina sellasten ihmisten kanssa joista en oikeen oo varma- en sitten tiedä että etenenkö itse liian nopeasti (mun ensipusukin oli tyypiltä jonka olin tuntenut vasta 30min ja sit päädyttiin viikonlopun kestävään ’säätöön’) mut en tosiaan tiiä pitäiskö mun ottaa asia esille tai mikä ois hyvä lähestymistapa? Jos joku jolla on jotain havaintoa ihmisistä ja miten ne funktioi (toisin ku mulla lol) vois mitenkään neuvoa nii tarttisin vähän jeesiä lol (oon siis 15v tyttö jos se jotenkin johonki vaikuttaa)

Vastaa aiheeseen: Miten ehottaa kumppanil et haluis ’edetä pitemmälle’ yk what I mean

Olethan kohtelias ja kunnioitat muita keskustelijoita. Viestit tarkistetaan ennen julkaisua.


Back to top