Tykkäättekö kusta esim saunassa, suihkussa tai ulkona. Kaikki saa vastata.
Mä tykkään kusta kyl eri paikkoihi mut täst ei kyl paljoo missää puhuta tai mä en ainakaa oo törmänny. Mut kusen ain suihkus ja joskus siel jopa itteni päälle ja sit just tykkään käyä ulkon kusel ja saunaski oon kussu pari kertaa
Oon kerran kussu kaverin kans niitten saunassa ja sit koton suihkus haluisin kusta ainaki saunaan uudestaa ja kusilaarii ehk.
oon kussu melkee joka paikkaa. itseni päälle usein suihkussa. ajatus tytöstä kusemassa mun päälle kiihottaa…
Joo tykkään ja oon muutaman kerran tehnykki nii joissain paikoissa, mut sit aina nolottaa ja tulee semmonen inhottava olo jälkeenpäin ja kun se on vähä epähygienistä tai en tiiä mut kuitenkii, muuten ois kyl kiva.
Mä en ite kusemisesta tiiä mut kiihottaa kattoo ku joku tyttö kusee haluisin nähä livenä. [Osa tekstistä poistettu.] oon kattonnu aiheesta. Tykkäisittekö te että joku kattois kun te kusette?
oikeest vessanpönttö on best 🥴
hyi en ikinä vois kusta saunaan tai suihkussa ku meiän suihku on semmonen että sie alkaa haista ihan vitun pahalle sen jälkeen muuten kyl voisin