Onko normaalia? Ootteko tehny jotain tällästä?
Onko normaalia tai hyväksyttävää et mä tykkään pissata housuun ja muihin paikkoihin? Siis pissaan välillä tahalteen housuun ja nykyään yhä useammin, en tiiä yhtään miks se vaan on musta kivaa. Ja sit oon pissannu suihkussa ja järvessä molemmissa kerran ja oli kivaa mut sit alko hävettää. Aika epähygienistä pissata muualla ku vessassa joo tiiän mua kaduttaa/häiritsee ja vaivaa aika paljon tää. Onks tää normaalia tai voiks näin edes tehdä et onks outo ja yököttävä jos näin tekee ja onko muut tehny näi? Voisko joku vastata ja saa tulla kertoo omia samantyyppisiä juttuja tänne.
Tein niin taas. Pissasin housuun kotona meidän vessas vessanpöntön kannen päällä istuessa. Voisko joku vastata tähän? Onks tää normaalia tai edes hyväksyttävää? Tää asia häiritsee ja ahistaa mua aika paljon. En vaan jostain syystä voi lopettaa tän tekemistä välillä.
joo oli mulla kesällä mun piti aina mennä pissalle jostain syystä ulos ja järveen oon aina pissannu siitä kyllä järvi saattaa rehevöityä mutta joo housuun oon en oo pissannu mutta mun vanha kaveri teki sitä kun mä olin niillä ja kannusti muoakin tekeen silleen. mutta mulla vasta outo tapa onkin pierasen ja sitten laitan käden mun perseeseen ja haistan😄
Joo, mäkin teen tota samaa mitä sä. Kiva kuulla et en oo ainut, joka tekee kaikkee tällästä outoo :) ite jopa ehkä vähän niiku kiihotun tai jotai näist tän tyyppisist jutuist. Tulkaa muutkin rohkeesti puhuu teidän oudoista tavoista yms.
mä teen iha samaa et tykkään kusta housuu ku se vaa tuntuu nii hyvält ja usei runkkaan sit sen jälkee. suihkus kusen usei myös itteni päälle emt mikä siin o mut se kiihottaa. oon myös testannu kusta eri paikkoihi kute vaik saunaa ja just järvee ja muutenki esim mettää
Joo, en mäkää tiiä mikä siin on mut se on vaa kivaa ja kiihottaa. Itekki usein itsetyydytän sen jälkee ku oon pissannu housuun tai siin samal. Tekis mieli pissata muuallaki just jossai ulkona esim.
Ite tykkään kusta oikeestaan mihin vaan ulos, lavuaarii, housuun, saunaan tuntuu aina välil vähän oudolta mut mä tykkään. Voitteko pls kertoo sukupuolen jos haluutte
Ihan normaalia tykätä pissaamisesta housuun tai muihin paikkoihin. Niin kauan kun se ei kenellekkään muulle aiheuta haittaa, niin anna mennä vaan! On todella paljon ihmisiä joita kiinnostaa seksuaalisessa mielessä pissajutut eli ei tarvi hävetä. Monet ihmiset harrastavat nuita juttuja yhdessäkin jos löytyy kaveri jota kiinnostaa myös.
011Tyttö, en oo tääl hetkel varma mun sukupuoli-identiteetistä, mut mul on tytön keho.
Joo mäkin teen näitä juttuja, et pissaan housuun ja sit itsetyydytän ja piereskelen ja sit haistelen niitä pieruja ja tykkään myös pissata muihinki paikkoihin ja kaivaa nenää ja sit syyä sitä kovaa räkää. Oon varmaa tosi outo ja yököttävä, mut onneks näköjää en oo ainut. Haluisin tietää tekeeks kukaan muu tota et syö omaa räkää?
mäö syön råkää
Apuaa tein niin taas!!! Olin jo päättäny lopettaa ja onnistuinki hetken aikaa siinä, mut nyt sit taas pissasin housuu vähän. Miten voisin lopettaa tän kokonaa ja mitä ihmettä nyt teen ku huuhtelin mun housut taas mut mitä teen nyt niille ku ne on märät enkä saa niitä kuivaks mitenkää enkä saa vietyy pesuu ilma et äiti huomaa! Apua jos joku näkee ne ja ihmettelee!! Tää on nii noloo ja oon ihan tyhmä ja outo!! En voi kertoo täst irl kellekkää ku on nii noloo!!! Tulkaa pliis auttaa ja kaikki jotka tekee tätä tai muuta outoo/tyhmää vastatkaa tähän!! 😭😭